Kelimelerin Gücü

Konuşarak iletişim kurmak biz insanlara verilmiş en güzel armağandır herhalde. Ne yazık ki bazı özelliklerimizi kaybettikten sonra anlıyoruz şu günlerde bunun önemini. Kavga etmenin, kötü söz söylemenin, birilerini vurmanın anlamı olmuş artık iletişim kurmak. Kelimeleri doğru kullanmak artık bir sanat olmuş. Aslında olması gerekenleri, mucize diye niteler olmuşuz. Oysa kelimeleri doğru kullanarak iletişim kurmayı öğrensek dünya daha da yaşanılabilir bir yer olacak. Tıpkı bu videodaki gibi... Etkileyici bir kısa film. İzleyince anlayacaksın ne demek istediğimi...

kelimelerin gücü-kısa film | izlesene.com

Meet Meline

80 kuşağı hatırlar; eskiden -yanılmıyorsam- Sabah gazetesi Ayşegül kitaplarını vermiştir. Koca koca yazılı ve resimli bu kitaplarda hatırladığım tek şey resimlerin inanılmaz gerçekçi yapılmış olmasıydı. Bu kısa filmi izlerken aklıma ilk gelen bu Ayşegül serisi oldu. Siza de bir şeyler hatırlatıyor mu?

MEET MELINE : THE 3D ANIMATED SHORT FILM (by Sebastien Laban & Virginie Goyons) from Sebastien LABAN on Vimeo.

Shine

Yağmurlu havalara inat masmavi bir gökyüzü ve alabildiğine uzanan bir yeşilliğe ne dersin. Bu animasyonu kaçırma o zaman.

shine izlesene.com

Alma/Pixar

Alma Pixar’da çalışan İspanyol asıllı Rodrigo Blaas’ın ürünü. Blaas'ın bol ödüllü ilk kısa animasyon filminin başarısı hayal gücünü zorlayan yeni kısa filmleri peşinden sürükleyeceğe benziyor. Çocuklara izletmeden önce siz yetişkinler izlemelisiniz ki çocuklarınız için uygun olup olmadığına siz karar verin. Açıkcası çocuğuma izletmem ben.

alma - pixar | izlesene.com

Eros'un Günümüz Versiyonu

Karmaşık olan duygular bütününün en açıklaması zor olanı aşktır herhalde. Türlü türlü binlerce tanımı, binlerce tarifi vardır. İşte o tarfilerden birini size izleteceğim. Çok anlamlı bir aşk hikayesi. Bu kısa filmi muhakkak izleyin

a�k-k�sa film izlesene.com

Luminoir Kısa Film

Esma Production'dan renk cümbüşü bir animasyon. Müthiş.

luminoir k�sa film izlesene.com

Related Posts with Thumbnails

Ben Şahsen Kendim

İsyanlarım, sevinçlerim ve hiç büyümemiş halimle Ben Şahsen Kendim