Paulo Coelho ve Mango?

Paulo Coelho ve Mango? Ne ilgisi var bu iki markalaşmış ismin birbirleriyle diyorsunuz biliyorum. Çok anlamlı ve sıradışı bir proje bu iki markanın yollarını kesiştirmiş. Mango bu yıl high street markaları için hazırladığı koleksiyonunda bir farklılık yaratmış ve dünyanın en etkili çağdaş yazarlarından bir olan ve kitapları 160 ülkede satılan Paulo Coelho'nun altı özlü sözünü altı farklı tshirte basmıştır. MANGO & Paulo Coelho mini koleksiyon birçok MANGO mağazalarında dünya çapında satışa sunulmuştur. Bizde 37 TL, yurt dışında 15 Euro'dan satışa sunulan tshirtlerden elde edilen gelir The Paulo Coelho Institute'ye bağışlanacak. The Paulo Coelho Institute, mali kaynakları yalnızca yazarın telif haklarından elde ettiği gelirleri içeren ve kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Kaynaklarını çocuklar ve yaşlılar için kullanıyor.

İnsani değerleri temel alan mesajlar içeren bu tshirtler bir kitap cildini çağrıştıran özel bir pakette satışa sunulmuş. Oldukça güzel ve farklı bir pazarlama tekniği diyebilirim. Hiç görmemiş olsam da tsirtleri beğendim ben ya da vecizleri mi demeliydim acaba?

2 yorum:

muammerokumus 9 Kasım 2009 11:34  

Paulo Coelho kitaplarını keyifli okuduğumuz önemli bir yazar. Açıkcası sosyal medyayı kullanışı ile de markalara örnek olabilecek bu değerli yazarın Mango ile yapmış olduğu anlaşmanın çıktısı olarak yine örnek bir iş ortaya koyacak olması heyecan verici. Bu güzel haber için teşekkürler Burcum.

Adsız 6 Haziran 2013 12:53  

Acaba Poelho Coelho'nun kitapları hangi ülkelerde ne kadar basıldı çok merak ediyorum.Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Yorum Gönder

Gereksiz yorum yazmama konusunda uyarı hakedecek biri değilsin belki ama öyle olma ihtimaline karşı bu uyarıyı koymalıyım! Alınma:)

Related Posts with Thumbnails

Ben Şahsen Kendim

İsyanlarım, sevinçlerim ve hiç büyümemiş halimle Ben Şahsen Kendim